Kalendarz NAUCZYCIELA  

  • Kalendarz książkowy nauczyciela - dziennik nauczycielski zawsze pod ręką Wiesz ile nauczyciel / wychowawca ma na głowie. Zrealizować program, ocenić dzieciaki, złapać flow z rodzicami. Siebie doszkolić i  zrealizować misję, sprawdziany, kartkówki … i tak w kółko. Od dzisiaj planuj rok szkolny klasycznie, z ołówkiem w ręku. Na kartkach papieru, a nie w...

  • Kalendarz książkowy nauczyciela - ma wszystko czego potrzebuje wychowawca Jesteś nauczycielem z powołania, masz misję. Musisz wszystko dobrze zaplanować. Od dzisiaj planuj rok szkolny klasycznie, z ołówkiem w ręku. Na kartkach papieru, a nie w chmurze.  Maria Konopnicka i Curie-Skłodowska też pisały notatki na papierze i zobacz jak daleko zaszły.

  • Książkowy kalendarz nauczyciela - skarbnica wiedzy o uczniach Na pewno chcesz mieć informacje o swoich uczniach i klasach zawsze pod ręką. Oceny, finanse, namiary na rodziców. W kalendarzu zaplanujesz sprawdziany i wycieczki. Swoje własne wakacje również. A wszystko napisane piękną zieloną czcionką, by uspokoić skołataną duszę po dniu spędzonym w raju.

  • Kalendarz akademicki - niezbędnik uczelniany  Dobrze zaplanowany rok akademicki to szansa na własny rozwój i dużo czasu na pracę naukową, którą kochasz. Planuj kolokwia i egzaminy. Wystawiaj oceny i dawaj zaliczenia. Wszystko w kalendarzu książkowym, który zawsze masz ze sobą.

  • Kalendarz akademicki na rok 2022/23 Większość uczelni to nie seminaria, można cieszyć się życiem studiując. Ale planując czas z kalendarzem akademickim można się cieszyć jeszcze bardziej i mieć wszystko pod kontrolą.  A jak nie pamiętasz gdzie wyrzucamy kartony po mleku, to w kalendarzu masz ściągę z segregacji odpadów ;)

  • Książkowy kalendarz nauczycielski na rok 2022/23 Kalendarz roku szkolnego 2022/23 i wakacji plus bogata część do zarządzania klasą i postępami w nauce uczniów. Tabele ocen dla 13 klas, 8 tabel z planami lekcji zaspokoją potrzeby najbardziej rozchwytywanych belfrów. Tips & Tricks A gdyby jednak zabrakło miejsca na dane - skseruj czystą tabelkę i wklej...

  • Kalendarz dla nauczyciela Kompaktowy format A5, pozwala zabrać go ze sobą wszędzie, dzięki czemu zawsze będziesz przygotowana i zdążysz z planowaniem zajęć.  Zawiera ogromną liczbę tabel związanych z tematami edukacyjnymi, w tym plany lekcji i tabele ocen. Aktualne dane kontaktowe Ministerstwa Edukacji Narodowej, ORE i kuratoriów oświaty.

  • Terminarz nauczycielski 2022/23 W tym roku szkolnym to będzie najważniejsze narzędzie na Twoim biurku.  Wiesz, że nauczanie wymaga planowania i konsekwencji w działaniu. Tu nie wystarczy nawet najlepsza pamięć. Twoi uczniowie zasługują na Twoje topowe przygotowanie w całym roku szkolnym. Taki maraton przez wiedzę, albo raczej Double Ultratriathlon.

  • Kalendarz nauczyciela z powołania Świadomy nauczyciel nie idzie na żywioł. Planuje, układa i dopracowuje swoje lekcje do znudzenia. Czyta, poszerza swoją wiedzę i jeszcze raz układa plan działania.  Mały kalendarz z wielkimi możliwościami pomoże Ci w tym, byś na końcu tej drogi zobaczyła uśmiech dziecka.

  • Planowanie nowego roku szkolnego Będziesz ten kalendarz używać codziennie, przecież planowanie masz we krwi. Nie bój się, że go zniszczysz, pozostanie z Tobą atrakcyjny, jak w dniu, kiedy go dostałaś. Wyjątkowo trwała okleina skóropodobna będzie chronić go przed zniszczeniem. A Ty skup się na tym co najważniejsze - dobrze rozplanuj rok szkolny i ciesz...